-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 36195 adapter kablowy 2 m HDMI Typu A (Standard) DVI-D Złoto, Szary
Symbol:
3884323
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888361958 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złączka 2 | DVI-D |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Szybkość przesyłania danych | 4,95 Gbit/s |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Szary |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 80 °C |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | RoHS, Reach, UL |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
