-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38184 adapter kablowy 0,2 m DVI-D VGA (D-Sub) + USB Czarny, Pomarańczowy
Symbol:
1609337
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888381840 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Złączka 1 | DVI-D |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Źródło zasilania | USB |
| Wersja HDMI | 1.3 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) + USB |
| Złącze 2 | Męska |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
