-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38236 rozgałęziacz telewizyjny HDMI 4x HDMI
Symbol:
1906788
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888382366 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| HDCP | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Certyfikaty | CE, FCC, REACH, California Proposition 65 |
| Napięcie wejściowe AC | 5 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Waga produktu | 373 g |
| Szerokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 248 mm |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 526 g |
| Wysokość opakowania | 183 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs do odtwarzania wideo | 4x HDMI |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Ilość portów wideo | 5 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 183mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 248mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikaj kontaktu z cieczą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia.
• Upewnij się, że produkt jest używany zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia elektrycznego.
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
