-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38343 przedłużacz KVM Nadajnik i odbiornik
Symbol:
38343
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383431 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 335 g |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Nadajnik i odbiornik |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Certyfikaty | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH |
| Waga odbiornika | 335 g |
| Waga odbiornika | 2 cm |
| Szerokość odbiornika | 16,5 cm |
| Szerokość nadajnika | 16,5 cm |
| Głębokość odbiornika | 8,8 cm |
| Wysokość nadajnika | 2 cm |
| Głębokość nadajnika | 8,8 cm |
| Waga transmitera | 335 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,29 kg |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Liczba portów RJ-45 (nadajnik) | 1 |
| Nadajnik typu wideo port | HDMI |
| Odbiornik lokalna wideo port | HDMI |
| Liczba portów RJ-45 (odbiornik) | 1 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
