-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38430 huby i koncentratory DisplayPort 21600 Mbit/s Czarny
Symbol:
8250910
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888384308 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| HDCP | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Prąd wyjściowy | 0,5 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Ilość sztuk | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
