-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 39374 przedłużacz KVM Nadajnik i odbiornik
Symbol:
2106553
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888393744 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 720 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 156 x 130 x 42 mm |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Materiały | Metal |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 1920 x 1080 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Nadajnik i odbiornik |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS & REACH |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Typ portu nadajnika lokalnej klawiatury/myszki | USB |
| Liczba portów RJ-45 (nadajnik) | 1 |
| Nadajnik typu wideo port | HDMI |
| Klawiatura odbiornika lokalnego / rodzaj portu na mysz | USB |
| Odbiornik lokalna wideo port | HDMI |
| Liczba portów RJ-45 (odbiornik) | 1 |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
