-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 41555 kabel USB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 0,5 m USB C Czarny
Symbol:
41555
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888415552 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złączka 1 | USB C |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
