-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 46400 kabel InfiniBand / światłowodowy 30 m LC Turkusowy
Symbol:
1900042
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888464000 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Długość kabla | 30 m |
| Typ światłowodu | OM3 |
| Struktura światłowódu jednomodowego | Multifunkcyjny |
| Złączka 2 | LC |
| Tłumienność | 0,3 dB |
| Średnica rdzenia | 50 µm |
| Złącze 2 | Męska |
| Średnica powłoki | 125 µm |
| Pełny dupleks | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | LC |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Nie zawiera | Halogen |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 280mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
