-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka do zabudowy BOSCH KIV86NSE0 (OUTLET)
Symbol:
KIV86NSE0
Poziome wgniecenie na lewym boku przy tylnej krawędzi, pionowe wgniecenie oraz nieznacznie zdeformowana górna krawędź lewgo boku lodówki. Niewielkie wgniecenie na prawym boku. Uszkodzenia nie będą widoczne po montażu urządzenia w zabudowie. Brak śladów montażu oraz śladów użytkowania. Produkt NOWY z kompletem wyposażenia. Uszkodzone opakowanie.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4242005431045 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ zawiasu drzwi | Zawias przesuwny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał półek | Szkło |
| Kolor produktu | Nie dotyczy |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Regulowane półki | Tak |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 229 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość produktu | 541 mm |
| Waga produktu | 51,2 kg |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Wysokość produktu | 1772 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 177,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Pojemność netto | 267 l |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Wysokość opakowania | 1840 mm |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 9 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 4,2 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 84 l |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| System Low Frost | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Funkcja super zamrażania | Tak |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 2,3 m |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 183 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Nie |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | EcoAirflow |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | LowFrost |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | MultiBox XXL |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | SuperFreezing |
| Komora Fresh zone | Nie |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1562959 |
| Szerokość | 615mm |
| Długość | 640mm |
| Wysokość | 1840mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontuj urządzenia samodzielnie.
• Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika.
• Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę.
