-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka podblatowa ADLER AD 8097
Symbol:
AD 8097
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905575907745 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj sterowania | Obrotowe |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Typ produktu | Lodówka |
| Rozmrażanie ręczne | Tak |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Wysokość produktu | 632 mm |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Roczne zużycie energii | 81 kWh |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Ilość półek | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 58 l |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2235457 |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 660mm |
| Wysokość | 510mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne.
• Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące.
• Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
Dane producenta
Adler Sp. z o.o.
Ordona 2A
01-237 Warszawa
Poland
888457196
ce@adler.com.pl
