Niszczarka Activejet ASH-1602M, P-5, 28 l, ścinki 2x14 mm, 16 kartek, biała
Symbol: ASH-1602M
Gwarancja 24 miesięcy
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Cykl pracy 30 min
Wysuwany pojemnik Tak
Typ rozdrabniania Rozdrabnianie mikro-cięte
Niszczenie zszywek Tak
Dodatkowe informacje Czas chłodzenia: 60 min
Dodatkowe informacje Funkcja cofania automatyczna lub ręczna
Rodzaj cięcia Mikro cięcie
Poziom bezpieczeństwa (papier) P-5
Pojemność kosza 28 l
Prędkość niszczenia 2000 mm/min
Niszczenie spinaczy Tak
Wymiary ścinek 2x14 mm
Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
Wydajność rozdrabniania 16 arkuszy
Niszczenie kart kredytowych Tak
Gramatura 80 g/m²
Szerokość robocza 22,8 cm
Okienko Tak
Niszczenie papieru Tak
Niszczenie płyt CD Tak
Liczba kół 4 szt.
Koła transportowe Tak
Uchwyt(y) Tak
Wskaźnik zapełnienia kosza Tak
Poziom hałasu 60 dB
Typ produktu Niszczarka do dokumentów
Bieg wsteczny Tak
Typ kontroli Przyciski, Dotyk
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Kolor produktu Srebrny
Kolor produktu Biały
Kolor produktu Czarny
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Prąd 3 A
Głębokość produktu 286 mm
Głębokość opakowania 364 mm
Szerokość opakowania 433 mm
Waga wraz z opakowaniem 20,9 kg
Waga produktu 19,5 kg
Wysokość opakowania 641 mm
Wysokość produktu 602 mm
Szerokość produktu 360 mm
Szerokość 339mm
Długość 670mm
Wysokość 421mm