Obudowa Chieftec HO-11B-350GPB mATX z zasilaczem
Symbol: HO-11B-350GPB
Gwarancja 24 miesięcy
446.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Ilość zatok 3.5" 3
Liczba slotów rozszerzeń 4
Boczne okno Nie
Ilość zatok 5.25" 2
Układ Tower
Model PC
Obsługiwany typ płyty głównej micro ATX
Materiały SECC
Kolor produktu Czarny
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora 14 cm
Grubość materiału 0,5 mm
Wysokość produktu 365 mm
Waga produktu 4,1 kg
Głębokość produktu 368 mm
Szerokość produktu 173 mm
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 3.5"
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 2.5"
Wejście audio Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Liczba portów USB 2.0 2
Wyjście audio Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733080
Maksymalna ilość wentylatorów tylnych 1
Maksymalna ilość wentylatorów przednich 1
Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych 80 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów przednich 80 mm
Zasilanie 350 W
Ilość jednostek zasilania 1
Zasilacz dołączony Tak
Szerokość 450mm
Długość 405mm
Wysokość 210mm
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,