Pamięć G.SKILL Aegis F3-1333C9D-16GIS (DDR3 DIMM; 2 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Symbol: F3-1333C9D-16GIS
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.5 V
Przeznaczenie PC/serwer
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci RAM DDR3
Opóźnienie CAS 9
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 1333 MHz
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.