Pamięć GoodRam GR1600S364L11/8G (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: GR1600S364L11/8G
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Ustawienie trybu 512M x 8
Napięcie pamięci 1.5 V
Rodzaj pamięci 204-pin SO-DIMM
Pamięć RAM 8 GB
Typ pamięci RAM DDR3
Przeznaczenie Laptop
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Opóźnienie CAS 11
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Korekcja ECC Nie
Szerokość produktu 67,6 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 165mm
Długość 12mm
Wysokość 50mm