Pamięć GoodRam GR1600S364L11S/4G (DDR3 SO-DIMM; 1 x 4 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: GR1600S364L11S/4G
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Opóźnienie CAS 11
Pamięć RAM 4 GB
Napięcie pamięci 1.5 V
Kolor produktu Zielony
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 4 GB
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Typ pamięci RAM DDR3
Przeznaczenie Notebook
Szerokość 160mm
Długość 12mm
Wysokość 50mm