Pamięć GoodRam GR2666D464L19/16G (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol: GR2666D464L19/16G
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Opóźnienie CAS 19
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm