Pamięć GoodRam GR2666D464L19S/8G (DDR4 DIMM; 1 x 8 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol: GR2666D464L19S/8G
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Pamięć RAM 8 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Opóźnienie CAS 19
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Ustawienie trybu 1024M x 8
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Szerokość 160mm
Długość 52mm
Wysokość 11mm