Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: PSD38G16002
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci RAM DDR3
Napięcie pamięci 1.5 V
Opóźnienie CAS 11
Pamięć RAM 8 GB
Certyfikaty RoHS
Szerokość produktu 136 mm
Głębokość produktu 3,6 mm
Waga produktu 10,2 g
Wysokość produktu 29 mm
Waga wraz z opakowaniem 36,7 g
Rodzaj opakowania DIMM
Wymiary opakowania (SxGxW) 118 x 16 x 180 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 170mm
Długość 25mm
Wysokość 65mm