-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Remington MB 4700 AC/Baterry 175 1,8 cm Czarny
Symbol:
MB4700
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4008496942060 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Źródło zasilania | AC/Baterry |
| Czas pracy | 50 min |
| Waga produktu | 298 g |
| Szerokość produktu | 146 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Zmywalny | Tak |
| Ilość dostępnych nasadek | 175 |
| Minimalna długość włosa | 0,4 mm |
| Maksymalna długość włosa | 1,8 cm |
| Dokładność | 0,1 mm |
| Torba podróżna | Tak |
| Liczba precyzyjnych grzebieni | 1 szt. |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 77mm |
| Wysokość | 238mm |
Dane producenta
Spectrum Brands
Fir Street, Failsworth
M350HS Manchester
United Kingdom
colin.williamson@eu.spectrumbrands.com
