-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ricoh 842064 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol:
Ricoh 842064
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4961311894350 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 70mm |
