-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Roborock Qrevo L 0,33 l Biały
Symbol:
QVRRS02-00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936905901682 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc ssania | 10000 Pa |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 180 min |
| Czas pracy baterii | 300 m² |
| Pobór mocy | 60 W |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 340 x 487 x 519 mm |
| Waga produktu | 14,2 kg |
| Wysokość produktu | 96,5 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Pojemność na kurz (baza) | 2,7 l |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik ultrasoniczny |
| Mycie na mokro | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,33 l |
| Szerokość opakowania | 561 mm |
| Wysokość opakowania | 433 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,4 kg |
| Głębokość opakowania | 389 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szerokość | 434mm |
| Długość | 394mm |
| Wysokość | 572mm |
