-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot koszący Dreame A2 (3000m2)
Symbol:
MXXA8210
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6977973410119 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 35 °C |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Pojemność opakowania | 0 cm³ |
| Skrzynie wysyłkowe (wewnętrzne) na jedną skrzynię zbiorczą (zewnętrzną) | 1 szt. |
| Waga opakowania z polistyrenu spienionego (EPS) | 0 g |
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
| Waga opakowania z papieru | 0 g |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 198524,425 cm³ |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Model | Robot koszący |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 3000 m² |
| Wielkość pojemnika na trawę | 0 l |
| System koszenia | Ostrza obrotowe |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Zalecany obszar koszenia | 3000 m² |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Możliwość pracy wielostrefowej | Tak |
| Wysokość cięcia | 30-70 mm |
| Minimalna wysokość cięcia | 3 cm |
| Maksymalne nachylenie | 50% |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Typ napędu | Napęd na tylne koła |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 46 dB |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Nadaje się do nachylenia do | 26,5° |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Pojemnik na trawę | Nie |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Funkcja cięcia krawędzią | Tak |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 100~240 V |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Czas ładowania | 1,05 h |
| Prąd ładowania | 3 A |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga baterii/akumulatora | 520 g |
| Głębokość opakowania | 545 mm |
| Wysokość opakowania | 407 mm |
| Szerokość opakowania | 895 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28 kg |
| Waga produktu | 16,3 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 490 x 778 x 309 mm |
| Szerokość produktu | 444 mm |
| Głębokość produktu | 666 mm |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Masa stacji bazowej | 3,3 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód graniczny | Nie |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Wymienne noże | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Samo-poruszający się | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość kartonu do wysyłki | 55,6 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 90,6 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 28 kg |
| Wysokość kartonu dostawczego | 41,8 cm |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 900mm |
