-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający iRobot Roomba i7150 (i715040) (OUTLET)
Symbol:
i715040
Towar używany, sprawny. Ślady użytkowania .W Zestawie robot, baza z kabel zasialający. Opakowanie zastępcze
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5060359288059 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 75 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Średnica | 33,5 cm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Filtracja próżniowa powietrza | AeroForce |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Typ szczotki | Do montażu na ścianie |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Funkcja programowania | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 530mm |
