-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ASUS TUF-BE6500 Wi-Fi 7 3xLAN 1xWAN
Symbol:
TUF-BE6500
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711387546321 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 1500 MHz |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Prąd wyjściowy | 2,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Głębokość produktu | 174 mm |
| Szerokość produktu | 304 mm |
| Waga produktu | 772 g |
| Zabezpieczenie firewall | Maximum Firewall Keyword Filter : 64 • Maximum Firewall Network Service Filter : 32 • Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | Firewall |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Personal |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | OWE |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Obsługuje VPN | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark Support Nord VPN |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 5764 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 688 Mbit/s |
| Modulacja | OFDMA |
| Modulacja | 4096-QAM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Serwer DHCP | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 6 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Szerokość | 476mm |
| Długość | 281mm |
| Wysokość | 83mm |
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
