-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telefon konferencyjny głośnomówiący Jabra Speak2 40 2740-209
Symbol:
2740-209
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991027280 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Zakres | 2,3 |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Głośnik | Nie |
| Certyfikaty | Microsoft Teams;Google Meet;Works With Chromebook;Amazon Chime |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 245 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wysokość opakowania | 46,5 mm |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Czułość | 83 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 144mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikaj kontaktu urządzenia z wodą.
• Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością.
Dane producenta
GN Audio Poland Sp.
Sienna 39
00-121 Warszawa (Śródmieście)
Poland
info@gn.com
