Telewizor Samsung QE85Q8FAAUXXH QLED 85'' 4K Ultra HD Tizen Dolby Atmos DVB-T2 Szary
Symbol: QE85Q8FAAUXXH
Specyfikacja
Typ ramki 3 Bezramkowy
Rok wprowadzenia 2025
Standard VESA Tak
Kolor produktu Szary
Interfejs do montażu panelu 600 x 400 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 126 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Tryb energooszczędny Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 340 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Pobór mocy (max) 340 W
Pobór mocy 126 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Waga (z podstawą) 41,3 kg
Szerokość (bez podstawy) 1900,9 mm
Głębokość (bez podstawy) 26,9 mm
Wysokość (bez podstawy) 1086,1 mm
Szerokość podstawy 142 cm
Głębokość podstawy 36,6 cm
Waga (bez podstawy) 40,4 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 1141,9 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 365,6 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1900,9 mm
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
OSD Tak
Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Liczba języków OSD 28
Współpracuje z Samsung Bixby Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Przeglądarka internetowa Tak
Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Multi View Tak
AI Upscale Tak
Widok przez stuknięcie Tak
Czujnik Eco Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Supreme UHD Dimming
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Neo Quantum HDR+
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 171 mm
Wysokość opakowania 1200 mm
Waga wraz z opakowaniem 52,9 kg
Szerokość opakowania 2059 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Technologia interpolacji Motion Xcelerator
Długość przekątnej ekranu (cm) 214 cm
Natywna częstotliwość odświeżania 50 Hz
Technologia wyświetlacza QLED
Typ podświetlenia LED Dual LED
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Podświetlenie LED Tak
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Przekątna ekranu 85"
Typ HD 4K Ultra HD
Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) Tak
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Deskryptor wstępnego wyboru audio Tak
Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) Tak
Adaptacyjny dźwięk+ Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Moduł CI+ Tak
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Liczba złącz rf 3
Wspólny interfejs Tak
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów HDMI 3
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Interakcja głosowa w dalekim polu Tak
Zainstalowany system operacyjny Tizen
Smart TV Tak
Dublowanie dźwięku Tak
Telewizja internetowa Tak
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) HbbTV 2.0.4
HbbTV Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung Health
Technologie Samsung (AV/TV) Contrast Enhancer
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung TV Plus
Technologie Samsung (AV/TV) EyeComfort Mode
Technologie Samsung (AV/TV) Procesor Q4 AI
Technologie Samsung (AV/TV) 4K Upscaling
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2204810
Szerokość 2055mm
Długość 170mm
Wysokość 1250mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
85"