-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Terratec 326444 ładowarka do urządzeń przenośnych MP3, Smartwatch Czarny USB Wewnętrzna
Symbol:
326444
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4040895008039 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Napięcie | 9 V |
| Moc maksymalna | 10 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 9 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Waga produktu | 159 g |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 227 mm |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | MP3 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga wraz z opakowaniem | 366 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 254 mm |
| Głębokość opakowania | 48 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 54mm |
