-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thermal Grizzly TG-KS-75-72 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Podkładka termiczna
Symbol:
100678467
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260711991288 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiały | Grafen |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 150 °C |
| Model | Podkładka termiczna |
| Minimalna temperatura pracy | -250 °C |
| Kolor produktu | Szary |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 0,2 mm |
| Szerokość | 11mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 147mm |
