-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thermalright AXP120-X67 WHITE ARGB system chłodzenia komputerów Obudowa komputera Chłodnica powietrza 12 cm Biały 1 szt.
Symbol:
AXP120-X67-W-ARGB
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0814256003001 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Materiały | Miedź |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Napięcie LED | 5 V |
| Natężenie znamionowe | 0,18 A |
| Grubość wentylatora | 1,5 cm |
| Waga produktu | 490 g |
| Głębokość chłodnicy | 12,3 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 15 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Wysokość chłodnicy | 5,2 cm |
| Szerokość chłodnicy | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 59 ft³/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2066 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1567 (Socket LS) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011 (Socket R) |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Ilość sztuk | 1 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26,1 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,36 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Sealed Precision FDB |
| Szerokość | 121mm |
| Długość | 168mm |
| Wysokość | 156mm |
