-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thermalright AXP120-X67 system chłodzenia komputerów Procesor Radiator 12 cm Czarny, Szary, Metaliczny 1 szt.
Symbol:
AXP-120 X67
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0814256002998 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo chłodnicy | Miedź |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,18 A |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 490 g |
| Głębokość produktu | 123,5 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Typ łożyska | Sealed Precision FDB |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 26,1 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Radiator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,36 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 59 ft³/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011 (Socket R) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2066 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 121mm |
| Długość | 168mm |
| Wysokość | 151mm |
