Thomson 24HQG3S15CW Telewizor 61 cm (24") HD Smart TV Wi-Fi Biały
Symbol: 24HQG3S15CW
963.00
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor podstawy Biały
Stojak typu Stojak na nogach
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Kolor produktu Biały
Standard VESA Tak
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 17 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 21 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) F
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Głębokość (bez podstawy) 75 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 151 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 535 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 353 mm
Waga (z podstawą) 2,4 kg
Szerokość (bez podstawy) 535 mm
Wysokość (bez podstawy) 318 mm
Współpraca z Asystentem Google Tak
Tryb Hotelu Tak
Sterowanie głosem Tak
Wi-Fi Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Bluetooth Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Waga wraz z opakowaniem 3,5 kg
Głębokość opakowania 105 mm
Szerokość opakowania 604 mm
Wysokość opakowania 385 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przekątna ekranu 24"
Długość przekątnej ekranu (cm) 60 cm
Typ HD HD
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kształt ekranu Płaski
Rozdzielczość 1366 x 768 px
Technologia wyświetlacza LED
Moc wyjściowa (RMS) 6 W
Ilość portów HDMI 3
Audio Return Channel (ARC) Tak
Moduł CI+ Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wejście cyfrowe audio 1
Wersja HDMI 1.4
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Aplikacje muzyczne Spotify
Aplikacje wideo Apple TV
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo YouTube
Telewizja internetowa Tak
Zainstalowany system operacyjny Google TV
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Szerokość 385mm
Długość 105mm
Wysokość 600mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1366 x 768 px
Przekątna ekranu:
24"