-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thomson 24HQG3S15CW Telewizor 61 cm (24") HD Smart TV Wi-Fi Biały
Symbol:
24HQG3S15CW
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9120106664270 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor podstawy | Biały |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Standard VESA | Tak |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 75 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 151 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 535 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 353 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 535 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 318 mm |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 604 mm |
| Wysokość opakowania | 385 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60 cm |
| Typ HD | HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T HD |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| Aplikacje muzyczne | Spotify |
| Aplikacje wideo | Apple TV |
| Aplikacje wideo | Disney+ |
| Aplikacje wideo | Netflix |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 600mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
1366 x 768 px
Przekątna ekranu:
24"
