Thomson 43MG7C15 Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny 320 cd/m2
Symbol: 43MG7C15
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Procesor Cortex A75x2&1.3GHz + Cortex A55x2&1.15GHz
Pojemność pamięci wewnętrznej 2 GB
Kolor podstawy Czarny
Stojak typu Nóżka centralna
Kolor produktu Czarny
Interfejs do montażu panelu 200 x 200 mm
Standard VESA Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 54 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 53 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Typ zasilacza Wewnętrzny
Szerokość (bez podstawy) 957 mm
Wysokość (bez podstawy) 556 mm
Głębokość (bez podstawy) 89 mm
Waga (z podstawą) 10,1 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 957 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 587 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 281 mm
Współpraca z Asystentem Google Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Sterowanie głosem Tak
Tryb Hotelu Tak
Wersja Bluetooth 5.0
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak
Kontrola rodzicielska Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPG
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio AAC
Redukcja hałasu Tak
Obsługiwane formaty plików wideo MPG
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo MP4
Obsługiwane formaty plików wideo FLV
Obsługiwane formaty plików wideo WEBM
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo 3GP
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Waga wraz z opakowaniem 12,5 kg
Wysokość opakowania 675 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość opakowania 1060 mm
Głębokość opakowania 162 mm
Jasność 320 cd/m²
Głębia kolorów 10 bit
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 144 Hz
Natywna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Kąt widzenia w poziomie 178°
Technologia wyświetlacza QD-Mini LED
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kształt ekranu Płaski
Współczynnik kontrastu (typowy) 5000:1
Przekątna ekranu 43"
Długość przekątnej ekranu (cm) 109 cm
Typ HD 4K Ultra HD
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS Digital Surround
Ilość głośników 2
Ustawienia korektora Tak
Moc wyjściowa (RMS) 24 W
Wyjście audio (prawe/lewe) 2
Audio Return Channel (ARC) Tak
Moduł CI+ Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Wersja HDMI 2.0/2.1
Wyjścia słuchawkowe 1
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów HDMI 4
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Pamięć użytkownika 32 GB
Wsparcie aplikacji Google Google Cast
Procesor wbudowany Tak
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
Aplikacje muzyczne Spotify
HbbTV Tak
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
Aplikacje wideo Apple TV
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo YouTube
Zainstalowany system operacyjny Google TV
Szerokość 1360mm
Długość 207mm
Wysokość 810mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"