Thomson 43UG4S15 Telewizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Symbol: 43UG4S15
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Pamięć RAM 2 GB
Stojak typu Stojak na nogach
Wyświetlacz z możliwością rolowania Nie
Kolor podstawy Czarny
Interfejs do montażu panelu 200 x 200 mm
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 51 kWh
Tryb energooszczędny Tak
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 50 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) F
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Typ zasilacza Wewnętrzny
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Szerokość (bez podstawy) 957 mm
Wysokość (bez podstawy) 556 mm
Głębokość (bez podstawy) 85 mm
Waga (z podstawą) 6,3 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 957 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 172 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 591 mm
Współpraca z Asystentem Google Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Tryb Hotelu Tak
Wersja Bluetooth 5.1
Bluetooth Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Kontrola rodzicielska Tak
Obsługiwane formaty plików wideo MPG
Obsługiwane formaty plików wideo MOV
Obsługiwane formaty plików wideo WEBM
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo 3GP
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo MP4
Obsługiwane formaty plików wideo FLV
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPG
Redukcja hałasu Tak
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Liczba rdzeni procesora 4
Głębokość opakowania 126 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Wysokość opakowania 625 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,4 kg
Szerokość opakowania 1060 mm
Podstawa biurkowa Tak
Głębia kolorów 10 bit
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Technologia wyświetlacza LED
Typ podświetlenia LED Direct-LED
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Przekątna ekranu 43"
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Podświetlenie LED Tak
Kształt ekranu Płaski
Kąt widzenia w poziomie 178°
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kolory wyświetlacza 1 miliard kolorów
Typ HD 4K Ultra HD
Ilość głośników 2
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Wbudowane dekodery dzwieku DTS Digital Surround
Wbudowane dekodery dzwieku Dźwięk Dolby
Ustawienia korektora Tak
Moc wyjściowa (RMS) 16 W
Moduł CI+ Tak
Wejście PC (D-Sub) Nie
Ilość portów HDMI 3
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Liczba portów USB 2.0 2
Wersja HDMI 2.1
Wejście cyfrowe audio 1
Maksymalny rozmiar karty pamięci 32 GB
Wsparcie aplikacji Google Google Cast
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
HbbTV Tak
Tryby inteligentne Sport
Tryby inteligentne Żywy
Tryby inteligentne Gra
Tryby inteligentne Standardowy
Tryby inteligentne Film
Tryby inteligentne Energooszczędność
Smart TV Tak
Zainstalowany system operacyjny Google TV
Szerokość 1360mm
Długość 207mm
Wysokość 810mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
2 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
43"