-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Toster ZWILLING ENFINIGY mały z rusztem czarny, czarny
Symbol:
1026864
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4009839670435 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba kromek | 4 kaw. |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1800 W |
| Wysokość produktu | 206 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Głębokość produktu | 292 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Szerokość | 344mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 197mm |
