-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Trodat 55510 Samotuszujący Pieczęć numeryczna Stal
Symbol:
4568701
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0190084202022 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozmiar zadruku | 50 x 5 mm |
| Kolor tuszu | Czarny |
| Materiał stempla | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Metal |
| Model | Pieczęć numeryczna |
| Typ produktu | Samotuszujący |
| Waga produktu | 230 g |
| Szerokość opakowania | 100,5 mm |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 293 g |
| Pojemność opakowania | 978000 cm³ |
| Głębokość opakowania | 58,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 290mm |
