-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Trust Primo adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 90 W Czarny
Symbol:
22142
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8713439221428 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Prąd wyjściowy | 4,62 A |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Głębokość produktu | 54 mm |
| Szerokość produktu | 32 mm |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Waga produktu | 438 g |
| Szerokość opakowania | 118 mm |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 479 g |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8544429090 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 41mm |
| Wysokość | 225mm |
