-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Trymer PHILIPS Multigroom MG9557/15
Symbol:
MG9557/15
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8720689045094 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Trymer precyzyjny w zestawie | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 120 min |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Dokładność | 0,2 mm |
| Minimalna długość włosa | 0,2 mm |
| Zastosowanie trymera | Twarz, Głowa |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Samoostrzące ostrze | Tak |
| Maksymalna długość włosa | 1,2 cm |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Materiał ostrza | Metal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Odpowiedni do depilacji wszystkich części ciała | Tak |
| Ilość dostępnych nasadek | 27 |
| Waga wraz z opakowaniem | 637 g |
| Nasadka grzebieniowa | Brew |
| Nasadka grzebieniowa | Głowa |
| Nasadka grzebieniowa | Ciało |
| Grzebień do przycinania na ciele | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Precyzyjny grzebień | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Ilość załączników | 20 |
| Etui podróżne | Tak |
| Grzebień | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Blokada podróżna | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Typ nasadki grzebieniowej | 3-7 mm; 9-13 mm; 16-20 mm |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 230mm |
