-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Uchwyt biurkowy Equip 650112 68,6 cm (27") Biały
Symbol:
650112
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867197622 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 651 mm |
| Szerokość produktu | 663 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 5,05 kg |
| Szerokość opakowania | 273 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,06 kg |
| Głębokość opakowania | 425 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wbudowana sprężyna gazowa | Tak |
| Kąt obrotu | 180° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -40 - 90° |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Typ montażu | Zacisk |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 275mm |
| Wysokość | 130mm |
