-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ugreen Słuchawki Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność Czarny
Symbol:
6941876237579
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941876237579 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 161 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0 m |
| Przyciski operacyjne | ANC control |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Segment rynku | Konsument |
| Nazwa koloru | Balck |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Głębokość opakowania | 51 mm |
| Szerokość opakowania | 216 mm |
| Wysokość opakowania | 233 mm |
| Ładowarka | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 50mm |
Dane producenta
Ugreen Group GmbH
Prinzenallee 1
40549 Düsseldorf
Germany
support@ugreen.com
