Zasilacz Chieftec VEGA M White PPG-1000-CW 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC
Symbol: PPG-1000-CW
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Maksymalna moc zasilacza: 1000 W
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Certyfikat: 80 PLUS Gold, CB, CE, EAC, RoHS, ErP
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Średnica wentylatora: 135 mm
Natężenia zasilacza: +5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V: 83,33A; -12V: 0,3A; +5VSB: 3A
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 2, PCI-E 8/6-pin x 4, PCI-E 16-pin x 1, SATA x 6, Molex 4-pin x 3
Modularność: modularny
Długość kabli: 20+4 PIN ATX: 600 mm, 8 PIN EPS (4+4): 650/150 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2 x 600/150 mm, 16 PIN 12V - 2 x 6: 600 mm, SATA: 2 x 450/150/150 mm, MOLEX: 400/150/150 mm
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 150 x 85
Waga netto (kg): 2.300
Opakowanie: BOX
Informacje dodatkowe: ATX 3.1; PCIe Gen 5, aPFC > 0.9, Zasilanie AC: 100 - 240V~ / 12A / 50 - 60Hz
Gwarancja producenta [mies.]: 60
Standard zasilacza:
ATX
PFC:
Aktywne
Zabezpieczenia:
Opakowanie:
BOX
Modularność:
modularny
Wymiary [G x S x W] (mm):
150 x 150 x 85
Waga netto (kg):
2.300
Certyfikat:
80 PLUS Gold, CB, CE, EAC, ErP, RoHS
Ilość wentylatorów (max):
1 szt.
Maksymalna moc zasilacza:
1000 W
Przeznaczenie zasilacza:
Komputer stacjonarny
Średnica wentylatora:
135 mm
Wtyczka zasilania:
ATX 20+4pin, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, Molex 4-pin x 3, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 8/6-pin x 4, SATA x 6
Długość kabli:
16 PIN 12V - 2 x 6: 600 mm, 20+4 PIN ATX: 600 mm, 8 PIN EPS (4+4): 650/150 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2x 600/150 mm, MOLEX: 400/150/150 mm, SATA: 2 x 450/150/150 mm
Natężenia zasilacza:
+5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V: 83,33A; -12V: 0,3A; +5VSB: 3A
Gwarancja producenta [mies.]:
60
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,