Zasilacz Gigabyte GP-AE850PM PG5 ICE 850W PCIE5.0 120mm 80+Platinum
Symbol: GP-AE850PM PG5 ICE
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Maksymalna moc zasilacza: 850 W
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Sprawność: 92% pod typowym obciążeniem
Certyfikat: 80 PLUS Platinum
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Średnica wentylatora: 120 mm
Wtyczka zasilania: ATX 12V v3.0
Modularność: Zasilacz modularny
Złącza zasilacza: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 650mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 700mm*2, PCI-e 16 Pin x 1: 700mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 6 : 650mm+150mm*2, 750mm*2, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2, 4 Pin Peripheral x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 86
Opakowanie: BOX
Informacje dodatkowe: Input Voltage: 100-240 Vac (full range), Input Current: 12-6A, Input Frequency: 60-50 Hz, MTBF: >100,000 hours, Power Good Signal: 100-150ms, Hold Up Time: >16ms, Cable Type: Flat, All white, ATX 3.0 and PCIe Gen 5.0 ready, 100% Japanese capacitors, 120mm smart Fluid Dynamic Bearing (FDB) fan, Powerful single +12V rail
Standard zasilacza:
ATX
PFC:
Aktywne
Zabezpieczenia:
Opakowanie:
BOX
Modularność:
Zasilacz modularny
Wymiary [G x S x W] (mm):
150 x 140 x 86
Certyfikat:
80 PLUS Platinum
Ilość wentylatorów (max):
1 szt.
Maksymalna moc zasilacza:
850 W
Przeznaczenie zasilacza:
Komputer stacjonarny
Sprawność:
92% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora:
120 mm
Wtyczka zasilania:
ATX 12V v3.0
Złącza zasilacza:
4 Pin Peripheral x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1, ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 650mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 700mm*2, PCI-e 16 Pin x 1: 700mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 6 : 650mm+150mm*2, 750mm*2, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2