Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 120mm 80+Gold
Symbol: GP-UD750GM PG5 V2 ICE
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Maksymalna moc zasilacza: 750 W
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Średnica wentylatora: 120 mm
Modularność: modularny
Złącza zasilacza: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+200mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2, PCI-e 12+4 Pin x 1:700mm*1, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2, 600mm+150mm+150mm+150mm*2, 4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 86
Opakowanie: BOX
Standard zasilacza:
ATX
PFC:
Aktywne
Zabezpieczenia:
Opakowanie:
BOX
Modularność:
modularny
Wymiary [G x S x W] (mm):
150 x 140 x 86
Certyfikat:
80 PLUS Gold
Ilość wentylatorów (max):
1 szt.
Maksymalna moc zasilacza:
750 W
Przeznaczenie zasilacza:
Komputer stacjonarny
Sprawność:
90% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora:
120 mm
Złącza zasilacza:
4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1, 600mm+150mm+150mm+150mm*2, ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+200mm*1, PCI-e 12+4 Pin x 1: 700mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2