Symbol: R/2000I/PF1/DF
Zostaw telefon
Architektura UPSa: On-line (podwójna konwersja)
Typ obudowy: Rack 19"
Moc pozorna: 2000 VA
Moc czynna: 2000 W
Czas pracy przy obciążeniu 100%: 5.0 min
Czas pracy przy obciążeniu 50%: 10.0 min
Czas ładowania [h]: 6.0
Czas przełączania: 0 ms
Liczba gniazd wyjściowych AC: 8
Typ akumulatora / baterii: Kwasowo-ołowiowy
Rodzaj akumulatora: 12 V, 9 Ah,
Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR): Tak
Zimny start: Tak
Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida
Interfejs komunikacyjny: RS-232, USB 2.0 Type-B
Wspierane systemy operacyjne: Linux, Windows 7 i nowsze, Unix
Dołączone oprogramowanie: PowerManager II
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary [G x S x W] (mm): 505 z 438 x 88
Waga netto (kg): 13.500
Zawiera baterię / akumulator: Tak
Informacje dodatkowe: PowerFactor 1, Sprawność urządzenia 95.5 %, Typ gniazda IEC C13, Liczba baterii 6, Liczba baterii UPS 6, Gniazdo rozszerzeń Tak, Liczba gniazd rozszerzeń 1, Złącza RS-232 USB Typ-B, Złącze modułu bateryjnego Tak, Pojemność baterii 9 Ah, Napięcie baterii 12 V, Napięcie szeregu baterii 72 V, Wymagane napięcie bateryjne 6x 12v, Czas ładowania baterii 6 h, Napięcie wejściowe 230 V, Zakres napięcia wejściowego 110 - 300 V, Zakres częstotliwości wejściowej 40 - 70 Hz, Regulacja częstotliwości wejściowej +/-6 Hz, Napięcie wyjściowe 230 V, Zakres napięcia wyjściowego 208 - 240 V, Częstotliwość wyjściowa 60 Hz, Regulacja napięcia wyjściowego +/- 1 %, Funkcje Awaryjne wyłączenie (EPO), Sygnalizacja pracy LCD, Alarmy dźwiękowe Tak, Zimny start Tak, Zabezpieczenia Przeciwprzepięciowe Filtr przeciwzakłóceniowy, Przeciążeniowe Przeciwzwarciowe, Poziom hałasu 50 dB, Zalecana temperatura otoczenia 0 - 40 °C, Zalecana wilgotność otoczenia 0 - 95 %, Klasa szczelności IP20, Wysokość teleinformatyczna 2 U, Minimalna głębokość szafy 19" 600, Długość 505 mm, Szerokość 438 mm, Wysokość 88 mm
Gwarancja producenta [mies.]: 24
Wspierane systemy operacyjne:
Linux, Unix, Windows 7 i nowsze
Dołączone oprogramowanie:
PowerManager II
Typ obudowy:
Rack 19"
Moc pozorna:
2000 VA
Rodzaj akumulatora:
12 V, 9 Ah,
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Czas przełączania:
0 MS
Kształt napięcia wyjściowego:
Czysta sinusoida
Zimny start:
tak
Czas ładowania [h]:
6.0
Liczba gniazd wyjściowych AC:
8
Wymiary [G x S x W] (mm):
505 z 438 x 88
Waga netto (kg):
13.500
Typ akumulatora / baterii:
Kwasowo-ołowiowy
Moc czynna:
2000 W
Interfejs komunikacyjny:
RS-232, USB 2.0 Type-B
Architektura UPSa:
On-line (podwójna konwersja)
Czas pracy przy obciążeniu 100%:
5.0 min
Czas pracy przy obciążeniu 50%: