-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Cooler Enermax ETS-T41D-ARGB 12cm Czarny
Symbol:
533001
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713157729354 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 250 W |
| Prąd wentylatora | 0,16 A |
| Waga produktu | 750 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (maks.) | 1400 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 25 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 69,63 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 1,12 mmH2O |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Przepływ powietrza | 118,3 m³/h |
| Prędkość obrotowa wentylatora VRM (min.) | 600 RPM |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 80000 h |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1600 RPM |
| Minimalny przepływ powietrza | 29,46 ft³/min |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,36 mmH2O |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,39 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 56,53 ft³/min |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Dane producenta
Coolergiant Computers Handels GmbH
Billbrookdeich 32
22113 Hamburg
Germany
+49(0)40 81 99 57 -0
marketing@enermax.de
