UPS FSP/Fortron FP 1000 (PPF6000601)
Symbol: PPF6000601
Gwarancja 24 miesięcy
456.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) EAC
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Moc rzeczywista 600 W
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) 162 V
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) 100 V
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) 290 V
Czas odpowiedzi (typowy) 6 ms
Regulacja napięcia wyjściowego 10%
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przed rozładowaniem baterii
Funkcje ochrony zasilania Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Auto-restart Tak
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) 240 V
Poziom hałasu 40 dB
Słyszalny alarm Tak
Frekwencja wyjściowa 50/60 Hz
Częstotliwość wejściowa 50/60 Hz
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc 1 kVA
Topologia UPS Technologia line-interactive
Przebieg falowy Sinus
Automatyczna regulacja napięcia (AVR) Tak
Układ Mini Tower
Diody LED Tak
Kolor produktu Czarny
Waga produktu 8,2 kg
Rodzaj opakowania Pudełko
Wysokość opakowania 275 mm
Wysokość produktu 182 mm
Szerokość opakowania 190 mm
Szerokość produktu 130 mm
Głębokość produktu 320 mm
Zakres wilgotności względnej 0 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Podręcznik użytkownika Tak
Typy wyjść AC Typu F
Ilość gniazd sieciowych 4 x gniazdo sieciowe
Czas ładowania 6 h
Ładowanie w trybie wyłączonym Tak
Automatyczny test baterii Tak
Napięcie baterii 12 V
Liczba obsługiwanych baterii 2
Czas ładowania baterii (90%) 6 h
Pojemność baterii 9 Ah
Zimny start Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85078000
Szerokość 390mm
Długość 190mm
Wysokość 280mm