-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Chłodziarka AMICA FM140.4X (OUTLET)
Symbol:
FM140.4X
Niewielkie wgniecenie na spodniej części obudowy chłodziarki, brak stopki na jednej z nóżek. Pęknięty balkonik/półka na drzwi. Brak śladów użytkowania. Chłodziarka NOWA z kompletem wyposażenia. Uszkodzone opakowanie.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5906006938000 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Wbudowana lampa LED | Tak |
| Pojemność | 121 l |
| Automatyczne odszranianie | Tak |
| Typ produktu | Lodówka |
| Cicha praca | Tak |
| Roczne zużycie energii | 144,91 kWh |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Wysokość produktu | 838 mm |
| Waga produktu | 27 kg |
| Głębokość produktu | 595 mm |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność zamrażarki netto | 17 l |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 104 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Ilość półek | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 830mm |
| Wysokość | 620mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące.
• Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne.
• Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
