-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Corsair CP-8920222 wewnętrzny kabel zasilający
Symbol:
CP-8920222
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 843591079570 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kompatybilność | HX1200 HX1000 (Platinum) HX850 (Platinum) HX750 (Platinum) RM1000i RM850i RM750i RM650i RM1000x RM850x RM750x RM650x RM550x |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zużyte produkty elektroniczne oddaj do punktu zbiórki elektroodpadów.
• Produkty elektroniczne wymagają odpowiedniego sposobu utylizacji.
• Nie wyrzucaj produktów elektronicznych do zwykłego śmietnika.
