-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czujnik temperatury Nice FGBRS-001 Sensor
Symbol:
NICE FGBRS-001 Sensor
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902701703974 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Dokładność temperatury | 0,5 °C |
| Diody LED | Tak |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik temperatury |
| Zakres pomiaru temperatury | 0 - 40 °C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Rodzaj baterii | CR2032 |
| Napięcie | 3 V |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 22mm |
