-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LevelOne ACC-3203 kabel KVM Czarny 5 m
Symbol:
ACC-3203
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867229422 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | VGA |
| Złącze 1 | Męska |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | PS/2 + USB/PS/2 + VGA |
| Rodzaj portu klawiatury | PS/2 |
| Długość kabla | 5 m |
| Rodzaj portu myszki | USB, PS/2 |
| Obsługiwane produkty | KVM-3208, KVM-3216 |
| Waga produktu | 524,6 g |
| Szerokość opakowania | 79 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 530 g |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Wysokość palety (powietrze) | 11,5 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 48 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Długość brutto palety | 94 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Szerokość | 47mm |
| Długość | 163mm |
| Wysokość | 140mm |
