-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 39304 przełącznik KVM Srebrny
Symbol:
2008277
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888393041 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Liczba portów USB konsoli | 4 |
| Złącze audio | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Hub USB | Tak |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 3 |
| Rodzaj portu wideo | DisplayPort |
| Złącza konsoli | USB A |
| Złącza konsoli | 3.5mm mic |
| Złącza konsoli | DisplayPort |
| Złącza konsoli | Słuchawki 3ˌ5 mm |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 445mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
